Pl Patronyme - Surname S-Cat Club - Team TEMPS - Time Km/h /sx PAYS INTER2 Actions
1 SYLVAIN AZEVEDO (2042) MM1/M2 (1)   01:53:48 13,7 1 France 01:09:36.
2 SIMON CAMISULLIS (2022) MSE/M0 (1) Lozère Sport Nature 01:57:02 13,3 2 France 01:07:47.
3 TREVOR KING (2041) MSE/M0 (2)   01:57:49 13,2 3 France 01:13:11.
4 JEAN-CLAUDE COTTET DUMOULIN (2034) MM1/M2 (2) Royat Urban Trail Running Club 02:01:33 12,8 4 France 01:12:51.
5 RÉMI SOUSTELLE (2019) MM1/M2 (3)   02:02:25 12,7 5 France 01:14:04.
6 NICOLAS COMTE (2057) MM1/M2 (4)   02:04:10 12,6 6   01:15:23.
7 HERMANN MYLY (2058) MM1/M2 (5)   02:05:04 12,5 7   01:15:17.
8 OLIVIER VIVIEN (2044) MM1/M2 (6)   02:05:47 12,4 8 France 01:15:42.
9 TONI NEGRE (17) MSE/M0 (3) Millau RUNNING 02:06:27 12,3 9 France 01:18:13.
10 DAMIEN ENCINAS (2010) MSE/M0 (4) MARVEJOLS CROSS MARATHON 02:07:27 12,2 10 France 01:15:45.
11 ANTHONY VEIRIER (63) MSE/M0 (5)   02:07:58 12,2 11   01:14:46.
12 MATTHEW BERNARD (2029) MSE/M0 (6)   02:08:36 12,1 12 France 01:15:49.
13 FRANCK MONTEIL (2015) MM1/M2 (7)   02:09:19 12,1 13 France 01:18:29.
14 JEAN-MICHEL PELIGRY (2035) MM3/M4 (1) la voie de l ecir 02:09:29 12,0 14 France 01:16:31.
15 JEROME VALETTE (2043) MM1/M2 (8) MARVEJOLS CROSS MARATHON 02:12:54 11,7 15 France 01:19:32.
16 LIONEL /GEORGES PARIS (2033) MM3/M4 (2) Royat urban TRAIL running club 02:14:13 11,6 16 France 01:20:40.
17 CHRISTOPHE MANOUVRIER (2054) MM1/M2 (9) SPORT NATURE PAYS DE ST FLOUR 02:21:29 11,0 17   01:24:53.
18 PIERRE FOLCHER (2023) MSE/M0 (7) LSN 02:21:30 11,0 18 France 01:21:50.
19 MATTHIEU DELMAS (2032) MSE/M0 (8) MAP48 02:23:30 10,9 19 France 01:24:56.
20 STÉPHANE HUET (2025) MSE/M0 (9)   02:23:30 10,9 20 France 01:25:32.
21 MATTHIEU RAYNAL (2026) MSE/M0 (10) Frankrunning 02:26:03 10,7 21 France 01:27:38.
22 DANIEL TABART (2027) MM1/M2 (10) MTR 02:26:05 10,7 22 France 01:27:42.
23 GERARD FABRE (2039) MM3/M4 (3) COURIR À FABRÈGUES 02:27:43 10,6 23 France 01:31:02.
24 LIONEL GALAV (2052) MM1/M2 (11) BOZOULS 02:31:05 10,3 24   01:30:34.
25 THIERRY FABRE (2048) MM3/M4 (4) ACRA ARLES 02:33:18 10,2 25   01:33:57.
26 TRISTAN CLAVERIE (20) MSE/M0 (11)   02:33:33 10,2 26 France 01:30:36.
27 CEDRIC ROUZAIRE (2020) MSE/M0 (12) eveil mendois athlétisme 02:34:33 10,1 27 France 01:32:04.
28 FREDERIC BERNARD (2012) MSE/M0 (13)   02:39:12 9,8 28 France 01:39:14.
29 LAURENT BATCHEV (2053) MM3/M4 (5)   02:46:59 9,3 29   01:36:14.
30 XAVIER SALAVERT (2001) MSE/M0 (14) Team New Balance 02:47:29 9,3 30 France 01:37:03.
31 MELANIE BERNARD (2045) FSE/M0 (1)   02:47:52 9,3 1   01:41:31.
32 PATRICK VIZET (2021) MM1/M2 (12)   02:48:57 9,2 31 France 01:38:19.
33 ALITA BERNACHOT (2036) FSE/M0 (2) Pino et les Moches 02:50:30 9,1 2 France 01:43:15.
34 PIERRE LAZIER (2051) MM5/M6 (1)   02:51:25 9,1 32   01:41:28.
35 ALAIN ROZIERE (23) MM5/M6 (2) MARVEJOLS CROSS MARATHON 02:51:25 9,1 33 France 01:49:09.
36 ANAÏS SALEZ (2018) FSE/M0 (3) COURIR AU VIGAN 02:52:22 9,0 3 France 01:48:16.
37 DAVID RANGER (2004) MM1/M2 (13) COURIR AU VIGAN 02:53:14 9,0 34 France 01:43:48.
38 CHRISTOPHE LEGRAND (18) MM3/M4 (6) Trail Maurienne 02:55:21 8,9 35 France 01:46:32.
39 FRANCIS BOULET (2007) MM5/M6 (3) AMA CUGAND 02:55:51 8,9 36 France 01:46:01.
40 DIDIER BELTRAN (8) MM3/M4 (7) La foulée des sorgues 02:56:31 8,8 37 France 01:47:47.
41 CORALIE LABORIE (2028) FSE/M0 (4)   02:57:20 8,8 4 France 01:44:59.
42 SERGE VACHER (2046) MM3/M4 (8) SPORT NATURE HAUTE LOZERE 02:58:31 8,7 38   01:48:21.
43 YANNICK BAY (2011) MSE/M0 (15)   02:58:55 8,7 39 France 01:45:30.
44 JEAN PIERRE FABRE (2031) MM3/M4 (9)   02:59:28 8,7 40 France 01:51:12.
45 ANNE SAUBUSSE (2037) FSE/M0 (5) Salta Bertos 03:00:10 8,7 5 France 01:51:35.
46 LUDOVIC BRIOUDE (2049) MM1/M2 (14)   03:02:39 8,5 41   01:48:23.
47 LIONEL VERNUSSE (2017) MM1/M2 (15) Alvernia Sport Nature 03:05:02 8,4 42 France 01:47:39.
48 YVES DEVILLENEUVE (2013) MSE/M0 (16)   03:07:08 8,3 43 France 01:52:57.
49 JEAN-MARC TISSEYRE (2024) MM3/M4 (10) COURIR À FABRÈGUES 03:07:13 8,3 44 France 01:53:20.
50 BÉNÉDICTE MICHARD (2040) FSE/M0 (6)   03:13:56 8,0 6 France 01:53:15.
51 DIDIER LOUDCHER (2030) MM5/M6 (4) Courir à Fabrègues 03:20:23 7,8 45 France 01:54:31.
52 SANDRA GIBERT (6) FM1/M2 (1) Spiridon aurillac 03:20:54 7,8 7 France 02:01:48.
53 VINCENT RANGER (7) MM1/M2 (16) SPIRIDON AURILLAC 03:20:55 7,8 46 France 02:00:50.
54 MARIE LARROQUE (2005) FM3/M4 (1)   03:25:52 7,6 8 France 02:03:05.
55 ALEXANDRA MOYER (2047) FM1/M2 (2) COURIR AU VIGAN 03:32:06 7,4 9   02:09:28.
56 RENATO PEIS (2050) MM3/M4 (11)   03:39:54 7,1 47   02:07:00.
57 DELPHINE ROCHE (2056) FM3/M4 (2)   03:40:21 7,1 10 France 02:02:33.
58 ARNAUD ROCHE (2055) MM1/M2 (17)   03:40:22 7,1 48 France 02:01:06.