Pl Patronyme - Surname S-Cat Club - Team TEMPS - Time Km/h Actions
1 MAXIME LAVAL (1027) MM0 (1) ( ) LRUN (Lieuran) 00:47:54 12.52
2 PASCAL RIVET (1058) MM3 (1) ( ) Team les anges de Romane/ bol dÂ?air gignacois 00:48:23 12.40
3 GHISLAIN TOUZET (1070) MSE (1) ( ) ATHLE PEZENAS 00:48:34 12.35
4 YOHAN HOTTE (1050) MSE (2) ( ) U.S. Sete Athlétisme 00:50:13 11.95
5 YOHAN CABROL (1046) MM0 (2) ( ) MAGUELONE JOGGING 00:50:35 11.86
6 ARNAUD COLS (1069) MSE (3) ( )   00:51:28 11.66
7 MARTIN DESRUELLES (1061) MES (1) ( ) Ginestas X Trail 00:52:01 11.53
8 BRICE ALMUNIA (1026) MJU (1) ( ) BCAM 00:52:24 11.45
9 GABIN RAU (1064) MMA (1) ( ) CHAMEAUX DE BEZIERS 00:52:53 11.34
10 NICOLAS POUX (1044) MM2 (1) ( ) LES CHAMEAUX BEZIERS 00:54:08 11.08
11 CHRISTOPHE FARINAU (1031) MM1 (1) ( )   00:54:45 10.96
12 SERGE COMES (1054) MM4 (1) ( )   00:54:59 10.91
13 PHILIPPE TRAN (1010) MM6 (1) ( )   00:57:12 10.49
14 DENIS BOURDEL (1022) MM1 (2) ( ) CAPESTANG 01:00:21 9.94
15 PIERRE-MANUEL GARCIA (1056) MM0 (3) ( )   01:01:42 9.72
16 PASCAL SALTEL (1029) MM2 (2) ( )   01:03:02 9.52
17 MORGANE COHS (1067) MES (2) ( )   01:03:13 9.49
18 NICOLAS NIVARD (1051) MM0 (4) ( )   01:03:16 9.48
19 THIBAUT ROUANET (1032) MSE (4) ( )   01:03:20 9.47
20 CLÃ?MENT PHALIPPOU (1052) MSE (5) ( )   01:03:35 9.43
21 TRISTAN BENEZECH (1063) MCA (1) ( )   01:04:23 9.32
22 VALÃ?RIE VAL (1030) MM3 (2) ( ) BCAM BEZIERS 01:05:11 9.20
23 HAKIM AHAMOUT (1060) MM0 (5) ( ) BCAM BEZIERS 01:06:59 8.96
24 ALEXIS LOPEZ (1066) MSE (6) ( )   01:08:45 8.73
25 LUCIE DEBRUYNE (1068) MSE (7) ( )   01:11:06 8.44
26 LUDIVINE LACAZIN (1017) MSE (8) ( ) ACP AGDE - LES AMISMAUX 01:12:05 8.32
27 JONATHAN GIRARD (1023) MM0 (6) ( )   01:12:21 8.29
28 VERONIQUE MAHIEU (1035) MM4 (2) ( )   01:12:46 8.24
29 HERVE MAHIEU (1034) MM4 (3) ( )   01:13:03 8.21
30 JULIEN CAUQUIL (1041) MM0 (7) ( )   01:13:24 8.17
31 MICHAEL LANGLOIS (1025) MSE (9) ( )   01:13:47 8.13
32 CHARLOTTE FABREGAT (1062) MM1 (3) ( )   01:14:18 8.08
33 JULIEN CATALANO (1005) MM0 (8) ( )   01:14:28 8.06
34 JEAN CHARLES GOTRA (1033) MM2 (3) ( ) USSA 01:15:24 7.96
35 FLORIAN BENJAMIN (1016) MSE (10) ( )   01:16:25 7.85
36 FRANCIS PEREZ (1001) MM7 (1) ( )   01:16:31 7.84
37 ANNABELLE CHALLIES (1048) MM0 (9) ( )   01:16:45 7.82
38 JEAN-PHILIPPE TIRARD (1055) MM2 (4) ( )   01:16:54 7.80
39 VINCENT MALZAC (1036) MM1 (4) ( )   01:17:04 7.79
40 PASCAL REMOND (1028) MM5 (1) ( ) Asptt dijon athlétisme 01:17:15 7.77
41 BERNARD COSTE (1019) MM5 (2) ( ) STADE MONTBLANAIS 01:18:28 7.65
42 LAURENT PRADES (1024) MM0 (10) ( ) Trailrail club 01:18:37 7.63
43 WOTLING THIERRY (1073) MM1 (5) ( )   01:18:46 7.62
44 MAYOSSIER FABRICE (1072) MM1 (6) ( )   01:18:47 7.61
45 STÃ?PHANIE AUGIER (1040) MM1 (7) ( )   01:18:55 7.60
46 JEROME PARRA (1006) MM1 (8) ( )   01:20:25 7.46
47 JEAN CLAUDE GIORGIONI (1065) MM8 (1) ( )   01:21:34 7.35
48 AUDREY CARON (1038) MM0 (11) ( )   01:21:39 7.35
49 JONATHAN BONATO (1039) MM0 (12) ( )   01:21:39 7.35
50 WILLIAM CANTRELL (1020) MM7 (2) ( )   01:25:18 7.03
51 MATTHIEU POUX (1045) MMI (1) ( ) CHAMEAUX DE BEZIERS 01:26:37 6.93
52 ANGÃ?LIQUE SUBILS (1018) MM0 (13) ( ) BCAM BEZIERS 01:26:49 6.91
53 LORIANE MONTAGNAC (1014) MSE (11) ( )   01:26:52 6.91
54 LIONEL VIDAL (1007) MM2 (5) ( )   01:29:32 6.70
55 FATIA JAIL (1043) MM4 (4) ( ) Les aMismaux ACPA 01:30:38 6.62
56 LAURENCE LALLEMAND (1042) MM2 (6) ( )   01:31:20 6.57
57 OURIA SAADI (1009) MM2 (7) ( )   01:31:54 6.53
58 SUZON ROCU (1049) MCA (2) ( )   01:31:58 6.52
59 AURÃ?LIE CHALLIES (1047) MM0 (14) ( )   01:31:58 6.52
60 LAETITIA RAMON (1012) MM2 (8) ( )   01:33:13 6.44
61 ERIC CROS (1008) MM4 (5) ( )   01:36:33 6.21
62 LILAS RODA (1057) MSE (12) ( )   01:38:34 6.09
63 MANON MARTY (1053) MSE (13) ( )   01:38:35 6.09
64 CORINNE POIRETTE (1013) MM3 (3) ( ) Pipette Spar Team Cuxac d'Aude 01:46:01 5.66
65 PATRICK MAS (1002) MM5 (3) ( ) TYPE 1 RUNNING TEAM 01:48:58 5.51
66 JEAN-LUC BERNARD (1004) MM5 (4) ( )   01:48:58 5.51