Equipier 1 :
84e place - PASCAL REYNAUD - MV2 - moy : 14,0 km/h - 01:30:27
Equipier 2 :
91e place - GREGORY NOIROT - MV1 - moy : 13,9 km/h - 01:30:58
Equipier 3 :
101e place - AURELIEN LAMARQUE - MSE - moy : 13,8 km/h - 01:31:38
Equipier 4 :
168e place - THOMAS CONSTANT - MSE - moy : 13,1 km/h - 01:36:30
Equipier 5 :
196e place - JEREMIE JANUARD - MV1 - moy : 12,9 km/h - 01:37:51
Equipier 6 :
197e place - PHILIPPE BOUDEY - MV2 - moy : 12,9 km/h - 01:37:51
Equipier 7 :
216e place - OLIVIER FAUTHOUX - MV1 - moy : 12,8 km/h - 01:38:52
Equipier 8 :
252e place - FREDERIC DEJEAN - MV1 - moy : 12,6 km/h - 01:40:44
Equipier 9 :
270e place - JACQUES DEBONLIER - MV2 - moy : 12,4 km/h - 01:42:08
Equipier 10 :
295e place - ELODIE VANBRABANT - FSE - moy : 12,3 km/h - 01:43:03
Equipier 11 :
301e place - CHRISTIAN PENARANDA - MV2 - moy : 12,3 km/h - 01:43:11
Equipier 12 :
335e place - OLAF RODRIGUEZ - MV1 - moy : 12,1 km/h - 01:44:51
Equipier 13 :
395e place - MARCEL GOUIN - MV3 - moy : 11,7 km/h - 01:47:59
Equipier 14 :
396e place - JOEL TOUDIC - MV3 - moy : 11,7 km/h - 01:48:00
Equipier 15 :
435e place - CHRISTIAN DAIRE - MV2 - moy : 11,4 km/h - 01:51:09
Equipier 16 :
459e place - BENOIT COTTIN - MSE - moy : 11,2 km/h - 01:52:34
Equipier 17 :
474e place - ERIC DUBEDAT - MV2 - moy : 11,2 km/h - 01:53:18
Equipier 18 :
550e place - BEATRICE ANGIBAUD - FV1 - moy : 10,8 km/h - 01:57:39
Equipier 19 :
577e place - CLAUDE MARIA - MV2 - moy : 10,6 km/h - 01:59:18
Equipier 20 :
631e place - JOEL CASTANIER - MV2 - moy : 10,1 km/h - 02:04:56
Equipier 21 :
633e place - FABRICE BAILLET - MV2 - moy : 10,1 km/h - 02:04:59
Equipier 22 :
632e place - KARINE ALBERT - FV1 - moy : 10,1 km/h - 02:04:59
Equipier 23 :
638e place - NICOLAS DUREISSEIX - MSE - moy : 10,1 km/h - 02:05:47
Equipier 24 :
670e place - MARIE JOSE REYNAUD - FV2 - moy : 9,5 km/h - 02:12:41
Equipier 25 :
675e place - AXELLE BOUDEY - FSE - moy : 9,5 km/h - 02:13:44
Equipier 26 :
702e place - BERNARD BOULITEAU - MV2 - moy : 8,7 km/h - 02:25:41