Equipier 1 :
9e place - MAXIME LECLERE - MA - moy : 37,5 km/h - 02:08:00
Equipier 2 :
19e place - ROLAND VASSEUR - MF - moy : 36,9 km/h - 02:10:02
Equipier 3 :
22e place - FREDERIC GAZEAU - MC - moy : 36,3 km/h - 02:12:04
Equipier 4 :
27e place - VINCENT MICHAUD - MB - moy : 36,3 km/h - 02:12:05
Equipier 5 :
32e place - GUILLAUME MEUNIER - MA - moy : 35,4 km/h - 02:15:41
Equipier 6 :
34e place - JULIEN JAMET - MC - moy : 35,4 km/h - 02:15:42
Equipier 7 :
36e place - JEROME DUMONT - MC - moy : 35,4 km/h - 02:15:43
Equipier 8 :
38e place - CHRISTOPHE MUTZ - MB - moy : 33,9 km/h - 02:21:47
Equipier 9 :
40e place - CHRISTIAN GRAPPIN - MF - moy : 33,8 km/h - 02:21:50
Equipier 10 :
41e place - STEPHANE BIARD - MC - moy : 33,8 km/h - 02:21:54
Equipier 11 :
43e place - SIMON PACAUD - MA - moy : 33,6 km/h - 02:22:39
Equipier 12 :
44e place - PATRICE MICHAUD - MD - moy : 33,6 km/h - 02:22:39
Equipier 13 :
46e place - SYLVAIN GUILLOT - MC - moy : 33,2 km/h - 02:24:22
Equipier 14 :
51e place - JULIEN GRUILLIER - MC - moy : 32,7 km/h - 02:26:42
Equipier 15 :
52e place - PASCAL PERRET - MD - moy : 32,7 km/h - 02:26:42
Equipier 16 :
57e place - ARMANDO BERBOSSI - MF - moy : 32,7 km/h - 02:26:43
Equipier 17 :
59e place - ROBERT PRUDENT - ME - moy : 32,7 km/h - 02:26:45
Equipier 18 :
61e place - SEBASTIEN BENEY - MC - moy : 32,3 km/h - 02:28:25
Equipier 19 :
62e place - DENIS DERIVET - MD - moy : 32,3 km/h - 02:28:40
Equipier 20 :
63e place - JOËL ANNOT - MD - moy : 31,4 km/h - 02:32:43
Equipier 21 :
68e place - LEO GAUDILLERRE - MCA - moy : 30,9 km/h - 02:35:29
Equipier 22 :
70e place - DOM DESPROGES - MF - moy : 30,0 km/h - 02:39:45
Equipier 23 :
73e place - PATRICK REMY - ME - moy : 29,9 km/h - 02:40:29
Equipier 24 :
76e place - JEAN PIERRE MARENNE - ME - moy : 29,9 km/h - 02:40:34
Equipier 25 :
83e place - FRÉDÉRIC NOEL - MC - moy : 29,5 km/h - 02:42:28
Equipier 26 :
85e place - OLIVIER PERRIER - MC - moy : 29,5 km/h - 02:42:28
Equipier 27 :
81e place - SERGE BIARD - MF - moy : 29,5 km/h - 02:42:28
Equipier 28 :
87e place - FRANCOIS PAILLOUX - MD - moy : 28,8 km/h - 02:46:37
Equipier 29 :
90e place - PIERRE BRUNOT - MD - moy : 28,6 km/h - 02:47:58
Equipier 30 :
94e place - GUY TORCHIN - MD - moy : 28,6 km/h - 02:48:03
Equipier 31 :
93e place - NICOLE GROS - FW2 - moy : 28,6 km/h - 02:48:03
Equipier 32 :
92e place - MICHEL LIBRE - MD - moy : 28,6 km/h - 02:48:03
Equipier 33 :
95e place - MEHDI SAMY ZIADI - MC - moy : 28,4 km/h - 02:49:13
Equipier 34 :
96e place - DENIS LECHENAULT - MD - moy : 28,3 km/h - 02:49:31
Equipier 35 :
97e place - J PIERRE ALTMEYER - MD - moy : 28,1 km/h - 02:50:32
Equipier 36 :
98e place - ALEXIS MAGNIER - MA - moy : 28,1 km/h - 02:50:33
Equipier 37 :
100e place - GILLES DARGAUD - MF - moy : 28,0 km/h - 02:51:18
Equipier 38 :
102e place - JEAN LOUIS BONNEVIE - MF - moy : 28,0 km/h - 02:51:20
Equipier 39 :
104e place - JORDAN POUHIN - MA - moy : 27,7 km/h - 02:52:59
Equipier 40 :
105e place - YVES PRIEM - MD - moy : 27,7 km/h - 02:53:08
Equipier 41 :
108e place - JEAN FRANCOIS PAIRE - MF - moy : 27,2 km/h - 02:56:34
Equipier 42 :
110e place - BRUNO GRANDAMY - MD - moy : 27,0 km/h - 02:57:47
Equipier 43 :
114e place - JEAN PIERRE MEYER - MD - moy : 26,2 km/h - 03:03:25
Equipier 44 :
115e place - MICHEL LEFEVRE - MF - moy : 26,0 km/h - 03:04:36
Equipier 45 :
116e place - JEAN CHARLES TUAN - ME - moy : 25,8 km/h - 03:06:07
Equipier 46 :
117e place - JEAN CLAUDE DAGBERT - MF - moy : 25,8 km/h - 03:06:09
Equipier 47 :
119e place - DANIEL JEAN BIDAUT - ME - moy : 25,6 km/h - 03:07:41
Equipier 48 :
118e place - ERIC BIDAUT - ME - moy : 25,6 km/h - 03:07:41
Equipier 49 :
121e place - CLEMENCE MOMMESSIN - FW1 - moy : 25,2 km/h - 03:10:34
Equipier 50 :
122e place - PATRICK CHARRA - MF - moy : 24,9 km/h - 03:13:07
Equipier 51 :
123e place - PASCAL BONTEMPS - MD - moy : 24,7 km/h - 03:14:22
Equipier 52 :
124e place - ROGER THEVENIN - MF - moy : 24,4 km/h - 03:16:58
Equipier 53 :
125e place - CLAUDE PAGNY - ME - moy : 24,4 km/h - 03:17:00
Equipier 54 :
128e place - JEAN CLAUDE BIGEARD - MF - moy : 24,4 km/h - 03:17:01
Equipier 55 :
126e place - JEAN JACQUES PALLOT - MF - moy : 24,4 km/h - 03:17:01
Equipier 56 :
127e place - ALAIN COUTURIER - MD - moy : 24,4 km/h - 03:17:01
Equipier 57 :
129e place - GERARD JACOB - MF - moy : 24,4 km/h - 03:17:02
Equipier 58 :
130e place - CATHY DARLEY - FW3 - moy : 24,3 km/h - 03:17:15
Equipier 59 :
131e place - CYRILLE COLAS - MB - moy : 24,1 km/h - 03:18:50
Equipier 60 :
135e place - CHRISTELLE RODOT - FW2 - moy : 23,7 km/h - 03:22:43
Equipier 61 :
134e place - JEAN PHILIPPE ROUSSEL - MC - moy : 23,7 km/h - 03:22:43
Equipier 62 :
133e place - CYRIL BRULLEBAUT - MC - moy : 23,7 km/h - 03:22:43
Equipier 63 :
136e place - NICOLE DARGAUD - FW4 - moy : 23,0 km/h - 03:28:57
Equipier 64 :
137e place - LUCETTE TORCHIN - MD - moy : 22,7 km/h - 03:31:47
Equipier 65 :
140e place - JEAN PIERRE GUERIN - MF - moy : 21,7 km/h - 03:41:06
Equipier 66 :
141e place - GERARD COUILLAUD - MF - moy : 21,6 km/h - 03:42:35
Equipier 67 :
142e place - BERNAR ROMINGER - MF - moy : 21,1 km/h - 03:47:57
Equipier 68 :
143e place - PIERRE GOBBO - MF - moy : 20,7 km/h - 03:51:23
Equipier 69 :
144e place - BERNARD TAINTURIER - MF - moy : 20,7 km/h - 03:51:25