Equipier 1 :
3e place - LUC MARTIN - MSE - moy : 17,0 km/h - 00:43:27
Equipier 2 :
5e place - ROBERT RIBEIRO - MV1 - moy : 16,5 km/h - 00:44:39
Equipier 3 :
7e place - MICKAEL BOUCHEMIT - MV2 - moy : 16,0 km/h - 00:46:06
Equipier 4 :
8e place - CAMILLE LACOMBE - MES - moy : 15,9 km/h - 00:46:25
Equipier 5 :
15e place - GUILLAUME PERRIN - MSE - moy : 15,3 km/h - 00:48:19
Equipier 6 :
40e place - SYLVAIN DILLAT - MSE - moy : 14,3 km/h - 00:51:45
Equipier 7 :
45e place - ERIC WACHEUX - MV1 - moy : 14,1 km/h - 00:52:15
Equipier 8 :
64e place - FABRICE MAYONOBE - MV1 - moy : 13,8 km/h - 00:53:22
Equipier 9 :
75e place - SAMUEL LUGNIER - MES - moy : 13,5 km/h - 00:54:28
Equipier 10 :
88e place - DELPHINE LEMAIRE - FSE - moy : 13,3 km/h - 00:55:26
Equipier 11 :
90e place - PATRICK BOSC - MV2 - moy : 13,3 km/h - 00:55:34
Equipier 12 :
95e place - OLIVIER GUILLEBERT - MSE - moy : 13,2 km/h - 00:55:59
Equipier 13 :
101e place - YANN GUILLEMOT - MV2 - moy : 13,1 km/h - 00:56:19
Equipier 14 :
106e place - THIERRY ALLEGRE - MV1 - moy : 13,0 km/h - 00:56:35
Equipier 15 :
115e place - FRANCK DAUMUR - MV1 - moy : 13,0 km/h - 00:56:59
Equipier 16 :
117e place - JÉROME PETORIN - MSE - moy : 12,9 km/h - 00:57:03
Equipier 17 :
122e place - PIERRE AURY - MV1 - moy : 12,9 km/h - 00:57:15
Equipier 18 :
126e place - YVES ARNAUD - MSE - moy : 12,8 km/h - 00:57:29
Equipier 19 :
130e place - NICOLE NUNEZ - FV1 - moy : 12,8 km/h - 00:57:39
Equipier 20 :
140e place - STEPHANE HELLO - MV1 - moy : 12,6 km/h - 00:58:27
Equipier 21 :
146e place - JOSE MORENO - MSE - moy : 12,6 km/h - 00:58:45
Equipier 22 :
149e place - PHILIPPE DUDOIT - MV1 - moy : 12,5 km/h - 00:58:56
Equipier 23 :
150e place - SERGE SINGLA - MV2 - moy : 12,5 km/h - 00:59:05
Equipier 24 :
151e place - LAURENT SOLDATI - MV1 - moy : 12,5 km/h - 00:59:05
Equipier 25 :
158e place - BRICE CUBERO - MSE - moy : 12,4 km/h - 00:59:21
Equipier 26 :
170e place - DJAMEL RACHEDI - MV1 - moy : 12,2 km/h - 01:00:16
Equipier 27 :
176e place - CORINNE GERVAIS - FV1 - moy : 12,2 km/h - 01:00:42
Equipier 28 :
187e place - DENIS NOUXET - MV2 - moy : 11,9 km/h - 01:01:47
Equipier 29 :
191e place - MICHEL SANJUAN - MV1 - moy : 11,9 km/h - 01:02:14
Equipier 30 :
200e place - JEAN FRANCOIS MAZET - MV1 - moy : 11,7 km/h - 01:02:59
Equipier 31 :
204e place - PHILIPPE MIRVEAUX - MV1 - moy : 11,7 km/h - 01:03:05
Equipier 32 :
209e place - BERNARD KELLER - MV2 - moy : 11,7 km/h - 01:03:18
Equipier 33 :
213e place - ARNAUD STERCQZ - MSE - moy : 11,6 km/h - 01:03:41
Equipier 34 :
228e place - FRANCK ROBERT - MV1 - moy : 11,4 km/h - 01:04:47
Equipier 35 :
230e place - FLORENT CAFFY - MES - moy : 11,3 km/h - 01:05:06
Equipier 36 :
231e place - LAURENT DELFOUR - MV1 - moy : 11,3 km/h - 01:05:08
Equipier 37 :
240e place - PIERRE LAURENT TONNON - MV1 - moy : 11,2 km/h - 01:05:41
Equipier 38 :
244e place - STEPHANE GOULLIER - MSE - moy : 11,2 km/h - 01:05:51
Equipier 39 :
262e place - BERNARD BIRAS - MV3 - moy : 11,1 km/h - 01:06:46
Equipier 40 :
269e place - TOMASZ WASILEWKI - MV3 - moy : 11,0 km/h - 01:07:17
Equipier 41 :
273e place - LUC VENTURE - MV2 - moy : 10,9 km/h - 01:07:32
Equipier 42 :
276e place - ALAIN SENECAL - MV2 - moy : 10,9 km/h - 01:07:35
Equipier 43 :
278e place - FREDRIC MARTIND - MV1 - moy : 10,8 km/h - 01:08:02
Equipier 44 :
293e place - JEROME TARDIVEAU - MSE - moy : 10,6 km/h - 01:09:24
Equipier 45 :
301e place - NICOLAS THIBAUD - MV1 - moy : 10,6 km/h - 01:09:51
Equipier 46 :
309e place - DANIEL BONNEFILLE - MV3 - moy : 10,3 km/h - 01:11:26
Equipier 47 :
311e place - SOPHIE VEDEL - FV1 - moy : 10,3 km/h - 01:11:44
Equipier 48 :
314e place - FABRICE MEUNIER - MV2 - moy : 10,3 km/h - 01:11:49
Equipier 49 :
316e place - JUSTA SANABRE - FV1 - moy : 10,3 km/h - 01:11:57
Equipier 50 :
319e place - BEATRICE PAGES - FV1 - moy : 10,2 km/h - 01:12:08
Equipier 51 :
343e place - CHRISTOPHE SAINT JEAN - MV1 - moy : 9,9 km/h - 01:14:52
Equipier 52 :
345e place - FRANCIS CHARPENTIER - MV2 - moy : 9,9 km/h - 01:14:54
Equipier 53 :
347e place - PATRICIA DUHAMELLE - FV1 - moy : 9,8 km/h - 01:15:10
Equipier 54 :
350e place - GILDA VITALE - MV2 - moy : 9,8 km/h - 01:15:29
Equipier 55 :
351e place - SANDRINE LELOUCH - FV1 - moy : 9,8 km/h - 01:15:31
Equipier 56 :
354e place - SOPHIE JANEL - FV1 - moy : 9,7 km/h - 01:15:50
Equipier 57 :
361e place - MATTHIEU MANZANERA - MSE - moy : 9,6 km/h - 01:16:52
Equipier 58 :
367e place - BRUNO GACHES - MV1 - moy : 9,4 km/h - 01:18:16
Equipier 59 :
373e place - PATRICK CORNELLES - MV1 - moy : 9,3 km/h - 01:18:58
Equipier 60 :
380e place - ANNE MARIE TRAUBOUTIN CLAV - FV1 - moy : 8,9 km/h - 01:23:22
Equipier 61 :
382e place - CHANTAL BALLONGUE - FV1 - moy : 8,8 km/h - 01:24:17